To może być najpopularniejszy mod do Kingdom Come: Deliverance

W najnowszej produkcji RPG od czeskiego studia – Kingdom Come: Deliverance – bardzo łatwo pożegnać się z życiem. Ten mod nie da Wam nieśmiertelności, lecz zapewni zbawienne zapisywanie gry w każdym momencie!

Kingdom Come: Deliverance mocno stawia na realizm, o czym wspominaliśmy w naszej recenzji tej naprawdę bardzo dobrej gry RPG. Twórcy starali się wprowadzić realizm nawet jeśli chodzi o zapisy gier, pozbawiając nas tym samym możliwości zrobienia save’a w dowolnej chwili.

Zapis robimy zatem przez wyznaczone czynności, jak drzemka, czy też korzystając z napoju Zbawienny Sznaps, który musimy mieć oczywiście w ekwipunku i sobie łyknąć w odpowiedniej chwili. Automatyczny save game mamy również w określonych momentach gry, lecz te nie nadarzają się zbyt często. W konsekwencji zdarza się, że po śmierci musimy sporo nadrabiać, co nie każdemu może się podobać. I tutaj przychodzi z pomocą zbawienny mod Unlimited Saving.

Mod Unlimited Saving do Kingdom Come: Deliverance

To nic innego, jak umożliwienie nam robienia nieograniczonych zapisów gier w każdej chwili. Żeby wszystko zadziałało, musimy mieć w ekwipunku tylko jeden trunek Zbawienny Sznaps. Modyfikacja sprawia, że możemy go po prostu używać w nieskończoność.

Mod na nieograniczone save’y do Kingdom Come: Deliverance jest łatwy w instalacji. Wystarczy wypakować wszystkie pliki w folderze z grą. Pamiętajcie jednak, by przed rozpoczęciem korzystania z moda zrobić sobie kopię save’ów – przezorny zawsze ubezpieczony!

Mod Unlimited Saving jest gotowy do pobrania z tego miejsca.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.