Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Kingdom Come Deliverance będzie trochę jak Wiedźmin 3

Jeszcze przed premierą średniowiecznej gry od czeskiego dewelopera często stawialiśmy Kingdom Come Deliverance w kontrze do Wiedźmina 3, jako grę zupełnie inną – bez magii, potworów, a nawet z innym widokiem. Wiedźmin 3 urodził się w TPP, a Kingdom Come Deliverance w FPP. Moderzy chcą to zmienić.

Są gracze, którzy kijem z daleka nie ruszą gry z widokiem pierwszoosobowym uważając, że najlepszym i jedynie słusznym widokiem jest TPP. Jeśli nie jesteście tak radykalni w poglądach, lecz rzeczywiście wolicie widzieć swoją postać podczas grania, mamy dla Was ciekawostkę.

Modder posługujący się pseudonimem Fuse00 opublikował programik, który stara się zmienić perspektywę w Kingdom Come Deliverance. W dowolnym momencie możemy przełączać się pomiędzy widokiem FPP a TPP, by poczuć się bardziej jak w Wiedźminie 3. Jednak zanim przyklaśniecie pomysłowi i zaczniecie ściągać moda, musimy zaznaczyć, że to wczesna wersja obarczona dużymi błędami.

9 premier na nowy tydzień. Najlepsze gry, które zadebiutują w cieniu God of War

Póki co, po przełączeniu perspektywy na trzecioosobową, kamera nie ma kolizji i będzie przechodzić przez ziemię, ściany oraz inne elementy. Co więcej, gracze nie mogą wchodzić w interakcje z obiektem znajdującym się wysoko nad nimi lub pod ich stopami (jak zbieranie ziół) w trybie trzecioosobowym.

Strzelanie z łuku nie jest również obsługiwane (ponieważ nie można celować w widoku TPP) a podczas walki mieczem nie można przesuwać pozycji broni w górę, w dół, w lewo i w prawo. Nie skorzystamy też z kowalstwa po przejściu na TPP.

jak zatem widzicie, TPP w Kingdom Come Deliverance nie jest jeszcze w pełni funkcjonalny i z pewnością będzie poprawiany, lecz jeśli ktoś już teraz chce się pobawić, znajdzie moda w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%