Kinect Sports Rivals powinien zadowolić wszystkich miłośników drużynowych zmagań

Xbox One otrzyma dedykowaną grę sportową, za którą odpowiada studio Rare.

Trzecia odsłona serii Kinect Sports pojawi się już w kwietniu. Będziemy mogli wziąć udział w takich dyscyplinach jak: piłka nożna, kręgle, skutery wodne, tenis, wspinaczka bądź strzelanie. Mimo że tytuł nastawiony jest głównie na tryb multiplayer (także przez internet), nic nie stoi na przeszkodzie, by w pojedynkę starać się poprawiać swoje rekordy.


Na jednym z trailerów zaprezentowano członków drużyn, w których wcielimy się walcząc o zwycięstwo. Każda z postaci została zaprojektowana w sposób pomysłowy i zapewne każdy z Was znajdzie swojego ulubieńca. Tym bardziej, że różnią się oni nie tylko od strony wizualnej, ale wymuszają odmienny styl zabawy. Moc technologiczna tkwiąca w nowym Kinecie znacząco podniesie frajdę płynącą z zabawy, np. poprzez dokładniejsze śledzenie ruchów ciała czy wykrywanie gestów, które na wcześniejszej generacji konsol nie były zauważalne.

Kinect Sports Rivals jest idealnym tytułem na różnego rodzaju imprezy:

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet