Już 75 tysięcy graczy dało się zbadać

Tylko do 11 listopada można wypełnić ankietę.

Badanie #jestemgraczem, mające na celu stworzenie rzetelnego i całościowego obrazu polskiego gracza, cały czas pokazuje, że gracze to aktywna i zintegrowana grupa społeczna. Jeszcze tylko do 11 listopada będzie można wypełnić kwestionariusz na stronie jestemgraczem.com i przyłączyć się do realizacji tego projektu.

Pełne wyniki zostaną upublicznione w postaci raportu po opracowaniu zebranych danych. W badaniu można wziąć udział na stronie www.jestemgraczem.com do 11 listopada 2014 roku. Graczom zostało już niewiele czasu, jednak wciąż mogą pokazać kim są i powiedzieć jak gry wpływają na ich życie towarzyskie, edukację czy karierę.


Każda wypełniona ankieta ma realny wpływ na postrzeganie graczy. Im więcej osób weźmie udział, tym wyraźniej wybrzmi głos społeczności skupionej wokół grania, wyniki badania staną się zaś niekwestionowanym i wiarygodnym argumentem zarówno w towarzyskich, jak i w medialnych dyskusjach o graczach. Wystarczy 10 minut, by każdy uczestniczący w badaniu mógł pomóc zweryfikować stereotypy, jakie od lat nawarstwiają się wokół pasjonatów gamingu.

jestemgraczem

Badanie ma odpowiedzieć na szereg pytań. Jaką rolę w życiu gracza pełnią gry? Czy i w jaki sposób wpływają na jego relacje ze znajomymi, edukację, zdrowie fizyczne oraz karierę? Czy granie nauczyło go nowych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystuje w życiu? Grupą docelową jest duża i do tej pory w pełni niezbadana grupa społeczna – gracze gier komputerowych, mobilnych i wideo

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet