Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Już 75 tysięcy graczy dało się zbadać

Tylko do 11 listopada można wypełnić ankietę.

Badanie #jestemgraczem, mające na celu stworzenie rzetelnego i całościowego obrazu polskiego gracza, cały czas pokazuje, że gracze to aktywna i zintegrowana grupa społeczna. Jeszcze tylko do 11 listopada będzie można wypełnić kwestionariusz na stronie jestemgraczem.com i przyłączyć się do realizacji tego projektu.

Pełne wyniki zostaną upublicznione w postaci raportu po opracowaniu zebranych danych. W badaniu można wziąć udział na stronie www.jestemgraczem.com do 11 listopada 2014 roku. Graczom zostało już niewiele czasu, jednak wciąż mogą pokazać kim są i powiedzieć jak gry wpływają na ich życie towarzyskie, edukację czy karierę.

Każda wypełniona ankieta ma realny wpływ na postrzeganie graczy. Im więcej osób weźmie udział, tym wyraźniej wybrzmi głos społeczności skupionej wokół grania, wyniki badania staną się zaś niekwestionowanym i wiarygodnym argumentem zarówno w towarzyskich, jak i w medialnych dyskusjach o graczach. Wystarczy 10 minut, by każdy uczestniczący w badaniu mógł pomóc zweryfikować stereotypy, jakie od lat nawarstwiają się wokół pasjonatów gamingu.

jestemgraczem

Badanie ma odpowiedzieć na szereg pytań. Jaką rolę w życiu gracza pełnią gry? Czy i w jaki sposób wpływają na jego relacje ze znajomymi, edukację, zdrowie fizyczne oraz karierę? Czy granie nauczyło go nowych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystuje w życiu? Grupą docelową jest duża i do tej pory w pełni niezbadana grupa społeczna – gracze gier komputerowych, mobilnych i wideo

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się