Just Cause 3 Multiplayer Mod – pierwszy build już do pobrania

Just Cause 3 Multiplayer Mod – pierwszy build już do pobrania
Newsy PC

Na pełną wersję trochę jeszcze poczekamy.

The Nanos wypuściło do pobrania pierwszą wersję testową trybu multiplayer do Just Cause 3. Oryginalne wersja gry jest pozbawiona tej opcji.

Zespół odpowiedzialny za Just Cause 3 Multiplayer Mod podkreśla, że pełna wersja moda będzie dostępna do pobrania jeszcze w tym roku.

Obecna wersja nie jest oczywiście do końca dopracowania. Miejscami brakuje płynności w animacja, występują problemy z teleportowaniem się oraz z dźwiękiem.

Szczegóły moda wraz z linkiem do pobrania znajdziecie tutaj:

Just Cause 3 Multiplayer Mod do pobrania.

Tryb multiplayer do Just Cause 3 anulowany, lecz nie wszystko stracone

Just Cause 3 nadal czeka na własny mod dodający do gry tryb wieloosobowy. Za pracę nad takimi zmianami odpowiadał zespół, który stworzył multi do Just Cause 2, którą była popularna modyfikacja JC2-MP. Ekipa od jakiegoś czasu grzebała przy JC3-MP, lecz jak się właśnie dowiedzieliśmy, nic z tego nie wyjdzie (mod o którym mowa w wiadomości powyżej pochodzi od innego zespołu). Projekt został bowiem anulowany, ponieważ główny deweloper (Cameron Trix Foote) został zatrudniony przez Avalanche Studios. Jak zaznacza, on i jego zespół mają teraz sporo innych obowiązków, zatem brakuje im po prostu czasu na dociągnięcie projektu JC3-MP do końca.

Na szczęście anulowanie powyższego moda nie przekreśla szans na tryb wieloosobowy do Just Cause 3. Może się on jeszcze ukazać – i to w tym roku – dzięki innemu zespołowi moderów, który tworzy mod JC3:MP. To również utalentowana grupa – zawdzięczamy jej m.in. sieciową zabawę w GTA IV czy Mafia II.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie