Junkyard Simulator autko

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Symulator złomiarza w pierwszych recenzjach. Gra ciekawa, ale nie bez wad

Junkyard Simulator miał premierę kilka dni temu. Tytuł od Rebelia Games zbiera na razie mieszane opinie na Steamie.

Symulator złomiarza zadebiutował 13 października. W momencie pisania tego newsa tytuł ma na platformie Valve 289 recenzji, z czego 57 procent jest pozytywnych. Taki wynik daje opiniom na temat gry status „mieszane”.

Jednym z najistotniejszych atutów produkcji jest obszerny otwarty świat. Gracze chwalą też przyjemną rozgrywkę. Natomiast wśród wad Junkyard Simulator wyróżnia się błędy w oprawie wideo i pracę kamery. Niektórzy uważają również, iż jest to tytuł tylko na kilka godzin, gdyż stosunkowo szybko się nudzi.

W Junkyard Simulator wchodzimy w posiadanie niewielkiego złomowiska, które następnie rozbudowujemy. Aby rozkręcić biznes i na nim zarobić, musimy wykonać szereg zadań. Na samym początku zbieramy różne graty i odnawiamy je, by ktoś je chciał kupić. Później nabywamy urządzenia, które ułatwiają nam robotę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%