Tak wygląda modelka, która użyczyła wizerunku Jill Valentine z Resident Evil 3

0 komentarzy

Sasha Zotova twierdzi, że to wielki zaszczyt dołączyć do rodziny Resident Evil.

Na początku grudnia doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Resident Evil 3 Remake i przy okazji zobaczyliśmy (nie licząc wcześniejszego przecieku), jak będzie wyglądała nowa Jill Valentine. Gra powstaje na silniku RE Engine i Capcom posiada w swoich rękach narzędzie, które daje spore pole do popisu, jeśli chodzi o wizualną stronę swoich tytułów. Postacie w grze mają zatem wyglądać jak prawdziwe, a deweloper wykorzystał przy tworzeniu Jill wizerunek rosyjskiej modelki.

Resident Evil 3 – Sasha Zotova jako Jill Valentine

Twarzą kultowej agentki grupy S.T.A.R.S. została Sasha Zotova, która przyznała na Instagramie, że to dla niej prawdziwy zaszczyt.

Sasha Zotova jako Jill Valentine

Z przyjemnością ogłaszam, że stałam się prototypem Jill Valentine w Resident Evil 3 Remake. To dla mnie zaszczyt pracować z Capcom i być twarzą kultowej postaci, dołączając do rodziny RE. Dziękuję fanom Jill Valentine za życzliwość i uprzejmość – napisała Sasha Zotova.

Dajcie znać, czy Waszym zdaniem wybrana modelka dobrze pasuje do Jill. Jesteście zadowoleni z takiego wyboru?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się