Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Jeszcze długo nie zobaczymy rozgrywki z Death Stranding

Kojima Productions potwierdza niezbyt dobre wieści dla graczy.

Wygląda na to, że minie sporo czasu, zanim poznamy konkrety dotyczące Death Stranding. Kojima Producetions potwierdziło właśnie, że Death Stranding zostanie pokazane w trakcie tegorocznej edycji Tokyo Game Show, ale niestety zabraknie materiału z rozgrywki.

Tym bardziej gracze nie mają co liczyć na możliwość przetestowania gry samemu w trakcie wydarzenia, na co wielu liczyło. Prezentacja będzie miała miejsce tylko na scenie.

Przy okazji przypominamy krótki zwiastun Death Stranding, licząc jednak na więcej w przyszłości. TGS rozpocznie się 20 września i potrwa do 23 września, więc w tym czasie spodziewamy się nowości na temat Death Stranding.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%