Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Jest europejska data premiery oraz cena Shin Megami Tensei 4

Posiadacze 3DS-ów od dawna wyczekują tego tytułu.

Ponad rok czekania na europejskie wydanie Shin Megami Tensei 4 powoli dobiega końca. Pamiętacie, jak w zeszłym miesiącu producent obiecał, że dostaniemy grę pod koniec października? Wygląda na to, że słowo zostanie dotrzymane!

Firma Atlus poinformowała bowiem, premiera SMT4 w Europie nastąpi 30 października!  To typowy przedstawiciel jRPG, który jest dostępny jedynie na Nintendo 3DS. Tytuł będzie wydany na Starym Kontynencie w wersji elektronicznej. Wchodząc do eShopu możecie już zobaczyć, że cena została ustalona na 80 złotych.

Shin Megami Tensei 4 zostanie wydane w Europie ze wszystkimi DLC. Odpalając grę zagłębimy się w mroczne klimaty post-apokaliptyczne. Akcja rozgrywa się w mieście, które zostało opanowane przez demony. Podczas eksploracji świata będziemy obserwować trójwymiarowy świat zza pleców bohatera. Kiedy rozpocznie się walka, stoczymy ją turowo z perspektywy FPP.

SMT4 – zobaczcie trailer

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się