Jak sądzicie, The Order: 1886 wykorzysta całą moc PS4?

Zobaczcie też, jak zestrzelić lecący granat.

Niektórzy twierdzą, że nowy tytuł od Ready at Dawn bije wszystko, jeśli chodzi o wygląd przedstawionego świata. Trzeba przyznać, że grafika The Order: 1886 rzeczywiście stoi na bardzo wysokim poziomie, lecz czy jest to najpiękniejsza gra na PlayStation 4? Jakie jest Wasze zdanie?


Dana Jan ze studia Ready at Dawn stwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, że The Order: 1886 i tak nie wykorzystuje całego potencjału nowej konsoli od Sony. – Sądzę, że nie wykorzystaliśmy mocy PlayStation 4 w stu procentach. Nieważne, na jakiej platformie pracujesz, zawsze można wycisnąć z niej nieco więcej i sprawić, by wszystko chodziło jeszcze płynniej – cytuje dewelopera serwis DualShockers.

Ciekawe, która gra pokaże w końcu prawdziwe możliwości PS4. Nie tak dawno mogliśmy usłyszeć, że Drake z nadchodzącego Uncharted 4 będzie wyglądał tak realistycznie, że z powodzeniem mógłby wcielić się w dublera prawdziwego aktora. Według Naughty Dog jeszcze kilka lat i gry osiągną filmową jakość.

Czekamy na te czasy, a póki co możemy oglądać czarne paski na dole i u góry ekranu w The Order: 1886, które mają nam zapewnić filmowe doznania. Takie jest tłumaczenie twórców, lecz czy nie chodzi po prostu o ograniczenie rozdzielczości, by sprzęt poradził sobie z realistyczną grafiką?

Efekty gry też mają prezentować wysoki poziom. Ready at Dawn wspominało już dawniej, że będziemy mogli zestrzelić nawet lecący w powietrzu granat. Jak to wygląda? Zobaczcie na poniższym gifie, który wylądował na NeoGAF.

3rgXBtUreJQ1wNJ7ck

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet