Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

InnerSpace pobierzesz dzisiaj za darmo

Dzisiaj o godzinie 17:00 zmiana darmoszek w Epic Games Store. Nową grą do pobrania jest InnerSpace.

Przypominamy, że od godziny 17:00 w Epic Games Store pojawi się kolejna gra do pobrania za darmo. Padło na InnerSpace od studia PolyKnight Games.

To niezależna produkcja z 2018 roku, która traktuje o lataniu. Recenzje tytułu nie były jednak wysokich lotów i średnia z 13 ocen zebranych przez Metacritic wynosi 65/100. Patrząc na Steam, widzimy natomiast „mieszane” recenzje od użytkowników.

InnerSpace to eksploracyjna gra o lataniu, której akcja osadzona została w Inverse – świecie, gdzie planety wywrócone są na drugą stronę, a horyzont nie istnieje.

Jak zaznaczają twórcy tej nietypowej gry, InnerSpace znacznie różni się od innych tytułów skupiających się na lataniu. Zależy nam, aby nagradzać ciekawość – zarówno w wymiarze narracji, jak i rozgrywki oraz mechanizmów lotu. Jeśli oczekujesz zatem tradycyjnego symulatora lotniczego z mnóstwem powietrznych walk, niniejszy tytuł może nie przypaść Ci do gustu. Jeżeli jednak intryguje Cię pomysł samolotu potrafiącego zmienić się w łódź podwodną, który przemierza brzuch starożytnego półboga, jesteś we właściwym miejscu.

Jeśli jesteście chętni zagrać, InnerSpace będzie dostępne za darmo do 5 marca. Kto do tego czasu doda grę do swojej biblioteki, zachowa ją na zawsze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się