God of War Ragnarok Kratos

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Informator wskazał datę prezentacji gameplayu God of War Ragnarok

Fani God of War z niecierpliwością czekają na rozgrywkę z drugiej części gry. Z nieoficjalnych informacji wynika, że filmik dostaniemy już niebawem.

Kojarzony ze środowiskiem konsolowców Nick Baker opublikował niedawno ciekawą wiadomość na swoim Twitterze. Zdaniem informatora, sympatycy God of War mogą liczyć na pierwszy gameplay z Ragnarok już podczas nadchodzącego pokazu Sony. A ten odbędzie się najpewniej już niebawem.

Ostatnimi czasy wiele mówiło się, że japoński producent, który był wielkim nieobecnym targów E3, planuje swoją własną konferencję. Niedawno pisaliśmy, że może chodzić o wznowienie imprezy PlayStation Experience, która według nieoficjalnych danych planowana jest na 8 lipca. Datę tę potwierdził chociażby jeden z największych francuskich serwisów gamingowych.

W przeszłości Nick Baker publikował już wiadomości, które później się potwierdzały. Dlatego istnieją spore szanse, że informacja dotycząca Ragnarok może być prawdziwa. Sony zapewne już wyrywa się do pokazania drugiej części swojej pięknej gry.

Premiera God of War 2 planowana jest na kolejny rok – niedawno japoński producent oficjalnie potwierdził, że nie ma co spodziewać się gry w 2021. Tytuł ma trafić zarówno na PS5, jak i poprzednią generację systemu Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się