Indiana Jones od Bethesdy – wskazówki odnośnie lokacji, które zobaczymy w grze

0 komentarzy

W sieci pojawiły się spekulacje odnośnie gry Indiana Jones, którą stworzy Bethesda. Gracze domyślają się już, gdzie rozegra się akcja produkcji.

Wielki powrót Lucasfilm Games zaowocował już kilkoma bardzo interesującymi zapowiedziami. Ubisoft tworzy nową grę w uniwersum Star Wars, w drodze są kolejne projekty EA, a Bethesda zabrała się za produkcję gry ze słynnym archeologiem w roli głównej.

O tym ostatnim tytule wiadomo póki co niewiele. Nie poznaliśmy nawet gatunku czy technologii, z jakiej skorzysta gra. Gracze zaczęli jednak snuć pierwsze gdybania na temat scenariusza i świata przedstawionego w grze.

Teaser opublikowany przez Bethesdę zdradza kilka istotnych informacji. Widzimy na nim bilet lotniczy do Rzymu. Na tym jednak nie koniec, bo tuż obok możemy zauważyć mapę Watykanu. Czyżby Indy wybierał się na audiencję u papieża Piusa XI?

Oczywiście to tylko drobne wskazówki i sugestie. Chyba nikt by się specjalnie nie zdziwił, gdyby nowa gra z Jonesem w roli głównej rozgrywała się w kilku miejscach na świecie, a nie tylko pojedynczej lokacji.

Na oficjalne informacje od Bethesdy musimy jeszcze trochę poczekać. Gra zapewne jest w bardzo wczesnym stadium produkcji i ujawnienie jakichkolwiek większych materiałów promocyjnych to chyba dość odległy temat.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się