Imperator Palpatine jeszcze namiesza w uniwersum. Aktor zapowiedział powrót do Star Wars

imperator Palpatine w filmie z serii Gwiezdne wojny
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Ian McDiarmid, czyli Imperator Palpatine, zapowiedział, że zobaczymy jeszcze jego postać w jednej z nadchodzących produkcji z uniwersum Star Wars.

Aktor zdradził tę informację podczas dorocznego Imperial Commmissary Collectors Convention. Palpatine w jego wykonaniu ma powrócić w serialu tworzonym na potrzeby Disney+. Aktor nie chciał jednak zdradzić, o który z nadchodzących tytułów chodzi; jest szansa, że tą produkcją będzie Obi-Wan Kenobi. Jak wiadomo, pojawi się tu Darth Vader, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by przywrócić także innego złoczyńcę.

Aktora po raz ostatni można było zobaczyć w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie z 2019 roku. Choć wówczas nie spotkał go najlepszy los, jak widać ma on jeszcze szanse na powrót. Na szczęście produkcje z uniwersum Star Wars są osadzone w różnych liniach czasu; dzięki temu z żadną postacią nie musimy tak naprawdę rozstawać się definitywnie. Z Palpatinem rzeczywiście szkoda byłoby pożegnać się na dobre, nawet mimo że jest przedstawicielem ciemnej strony mocy; Ian McDiarmid jest w gronie aktorów, którzy pojawili się już w oryginalnej trylogii Gwiezdnych wojen i do dziś z powodzeniem wciela się w swoją rolę.

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ już w tym miesiącu, a ściślej – 27 maja. To właśnie wtedy przekonamy się, czy Imperator Palpatine rzeczywiście weźmie udział w nowych wydarzeniach na Tatooine, czy też musimy na jego występ zaczekać nieco dłużej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie