Immortals: Fenyx Rising – zapowiedź przepustki sezonowej i aktualizacji treści

0 komentarzy

Immortals: Fenyx Rising otrzyma sporo treści po premierze. Mowa tu nie tylko o płatnych dodatkach, ale też darmowych aktualizacjach treści.

Nowiutka marka Ubisoftu już wkrótce trafi w ręce graczy. Niedawno poznaliśmy wymagania sprzętowe Immortals, a teraz Ubi podzieliło się kolejnymi, istotnymi informacjami o grze.

Tytuł otrzyma oczywiście przepustkę sezonową. Tym razem jednak francuski wydawca nie ograniczył się tylko do zestawu nowych misji, lokacji i przeciwników, chociaż takowe też się w grze pojawią. Dodatkowa, płatna treść do Immortals: Fenyx Rising została podzielona na trzy epizody.

Pierwszy z nich, A New God, przenosi akcję na Olimp, gdzie Fenyx weźmie udział w szeregu prób przygotowanych przez olimpijskich bogów.

Drugi, Myths of the Eastern Realms, prezentuje się dużo ciekawiej. Gracze wcielą się w nową postać – Ku – który eksploruje chińskie krainy. Gra wzbogaci się więc o elementy chińskiej mitologii i nieco zmieni swój klimat.

Ostatni i zarazem najciekawszy epizod, The Lost Gods, ponownie wprowadza nowego bohatera, a mianowicie Ash. Gracze powrócą do Grecji, ale z jedną, istotną zmianą. Perspektywa zostanie zmieniona na widok z góry.

Dodatkowo tytuł otrzyma szereg wyzwań i eventów, które pozwolą graczom pobawić się w świecie Fenyx Rising nieco dłużej. Gra zadebiutuje na rynku już 3 grudnia tego roku.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się