Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Immortals: Fenyx Rising – zapowiedź przepustki sezonowej i aktualizacji treści

Immortals: Fenyx Rising otrzyma sporo treści po premierze. Mowa tu nie tylko o płatnych dodatkach, ale też darmowych aktualizacjach treści.

Nowiutka marka Ubisoftu już wkrótce trafi w ręce graczy. Niedawno poznaliśmy wymagania sprzętowe Immortals, a teraz Ubi podzieliło się kolejnymi, istotnymi informacjami o grze.

Tytuł otrzyma oczywiście przepustkę sezonową. Tym razem jednak francuski wydawca nie ograniczył się tylko do zestawu nowych misji, lokacji i przeciwników, chociaż takowe też się w grze pojawią. Dodatkowa, płatna treść do Immortals: Fenyx Rising została podzielona na trzy epizody.

Pierwszy z nich, A New God, przenosi akcję na Olimp, gdzie Fenyx weźmie udział w szeregu prób przygotowanych przez olimpijskich bogów.

Drugi, Myths of the Eastern Realms, prezentuje się dużo ciekawiej. Gracze wcielą się w nową postać – Ku – który eksploruje chińskie krainy. Gra wzbogaci się więc o elementy chińskiej mitologii i nieco zmieni swój klimat.

Ostatni i zarazem najciekawszy epizod, The Lost Gods, ponownie wprowadza nowego bohatera, a mianowicie Ash. Gracze powrócą do Grecji, ale z jedną, istotną zmianą. Perspektywa zostanie zmieniona na widok z góry.

Dodatkowo tytuł otrzyma szereg wyzwań i eventów, które pozwolą graczom pobawić się w świecie Fenyx Rising nieco dłużej. Gra zadebiutuje na rynku już 3 grudnia tego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się