I Am Fish rybki kolorowe

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

Symulator ryby z udanym debiutem. Zobaczcie pierwsze 13 minut rozgrywki

I Am Fish zadebiutowało dwa dni temu. Tytuł zbiera dobre recenzje. Na kanale portalu IGN.com na YouTube można obejrzeć pierwsze kilkanaście minut gameplayu.

Gra o rybach od Bossa Studios miała premierę 16 września. Wcielamy się w niej w cztery urocze mieszkanki akwarium, które zostały rozdzielone wbrew woli. Mamy za zadanie odzyskać wolność i dotrzeć do oceanu, używając wszelkich możliwych środków. Rozgrywka bazuje na prawach fizyki – często na przykład musimy się gdzieś dotoczyć, zamknięci w szklanej kuli z wodą. A oprócz tego możemy latać lub wgryzać się w teren.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wszystko wygląda w praktyce, obejrzyjcie poniższy film. To nagranie pierwszych 13 minut gameplayu z produkcji. Ryby mają miłą dla oka oprawę wideo. Aktualnie na Steamie można je kupić za 53 złote.

Można stwierdzić, że I Am Fish zaliczyło udany debiut – aktualnie na Steamie tytuł ma 97 recenzji, z czego 75 procent to opinie pozytywne. Grę chwali się przede wszystkim za miłą i przyjemną rozgrywkę, a chyba największym jej minusem są obecnie problemy z optymalizacją.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się