Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Humble Bundle i Destiny 2 w bardzo niskiej cenie

Świetna okazja by zgarnąć Destiny 2.

Humble Bundle przedstawiło swoją najnowszą promocję. Otóż jeśli zdecydujecie się wykupić przynajmniej miesięczny abonament na Humble Bundle za 12 dolarów, otrzymacie Destiny 2 w cenie! To świetna szansa, aby stać się posiadaczem naprawdę niezłej gry od Bungie.

Promocja trwa jeszcze przez 27 dni, więc pozostało sporo czasu na podjęcie decyzji. Jeśli interesuje Was ta promocja, zerknijcie w to miejsce.

Destiny 2 trzeba porównać do pierwszej części, by zachwycić się nią bez reszty. Wprowadzono interesujące postaci z którymi można się utożsamić, bogatsze i bardziej różnorodne lokacje oraz dużo pobocznych zajęć. Czerpałem ogromną przyjemność z ciężkich broni i epickich walk na dużą skalę, ale powtarzalność pozostała. Każda gra sieciowa zyskuje podczas bliższego poznania, tutaj natomiast moje odczucia są odwrotne. Wszystko co D2 miało do zaoferowania można zaliczyć podczas 20-30 godzinnej sesji, w zależności jak szybko i sprawnie poradzimy sobie z tonami wrogich armii. Mam wrażenie, że Bungie chce pozwolić nam jak najszybciej osiągnąć maksymalny 20 poziom, aby otworzyć nam bramkę do mikrotransakcji (dopiero po osiągnięciu tego poziomu możemy z nich skorzystać). Ale po co ten pośpiech? To miało być MMO na długie godziny, nie tylko dodatek, zgodzicie się?pisaliśmy w naszej recenzji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%