Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Horror Observer z datą premiery i ceną na Nintendo Switch

Cyberpunkowy horror Observer od polskiego studia Blooper Team już w lutym pojawi się na Nintendo Switch. Jest konkretna data premiery oraz cena.

Observer został wydany w 2017 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Teraz gra postraszy również na Nintendo Switch.

Observer – data premiery na Switch

Jak informuje Blooper Team w komunikacie giełdowym, data premiery Observer na Nintendo Switch została zaplanowana na 7 lutego 2019 roku. Tego dnia tytuł zadebiutuje na rynkach Europy oraz w Ameryce. Mieszkańcy Azji będą musieli poczekać na premierę nieco dłużej.

Cena Observer na Nintendo Switch została ustalona na wyjściowym poziomie 29,99 EURO/USD, jednakże na różnych terenach Gra może mieć inne ceny – czytamy w komunikacje dewelopera.

Observer to cyberpunkowy horror rozgrywający się w Polsce Anno Domini 2084. Gracz wciela się w jednego z neuronowych detektywów zwanych Observerami. To elitarna, finansowana przez korporacje jednostka, której członkowie zdolni są do hackowania i przejmowania umysłów przestępców. Początkiem śledztwa, które poprowadzi Lazarskiego do wspomnianej wcześniej kamienicy, jest tajemnicza wiadomość od zaginionego syna. Fabuła Observer to oryginalna historia, umiejętnie przenosząca polskie realia na grunt cyberpunkowej poetyki, charakteryzująca się wyjątkową stylistyką retro science-fiction i inspirowana kultowymi dziełami gatunku.

Jak czuje się ktoś, zdolny wnikać w umysły złoczyńców i ich ofiar? Zdolny przeżywać ich najmroczniejsze lęki? Jak daleko można posunąć się, by odkryć prawdę? Odpowiedzi na te pytania gracze poznają zagłębiając się w mroczną i dojrzałą historię Observera.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%