Fanka Horizon Forbidden West prezentuje zacną pocztówkę z gry

Horizon Forbidden West - Aloy w dżungli
Newsy PS4 PS5

Horizon Forbidden West zachwyca graczy, którzy chętnie publikują w sieci twórczość związaną z produkcją. Oto jeden ze świeższych przykładów.

Użytkowniczka forum Reddit o pseudonimie ladyvile_ zaprezentowała w społeczności Horizon Forbidden West pocztówkę z gry w stylu retro. Dzieło przedstawia Aloy, która pozuje z satysfakcją na plaży, a w tle dymi Falopruj. Natomiast na górze fanartu widnieje duży napis „Wish you were here”. Pocztówkę możecie zobaczyć poniżej.

Horizon Forbidden West zadebiutowało w lutym 2022, trafiając na konsole PS4 i PS5. Tytuł został ciepło przyjęty przez krytyków; nieco gorzej było z niektórymi graczami. Powodów było kilka – jeden z nich to właśnie ekskluzywność produkcji dla PS. Pod tym adresem pisaliśmy o tym więcej.

Przy okazji warto wspomnieć, że reżyser Horizon Mathijs de Jonge – niedawno zasugerował na łamach vg247.com, że Guerilla Games może planować wydanie kolejnej części serii. Według przedstawiciela studia, gra ma otwarte zakończenie, które przygotowują wątki pod nową opowieść.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie