Fanka Horizon Forbidden West prezentuje zacną pocztówkę z gry

Horizon Forbidden West - Aloy w dżungli
Newsy PS4 PS5

Horizon Forbidden West zachwyca graczy, którzy chętnie publikują w sieci twórczość związaną z produkcją. Oto jeden ze świeższych przykładów.

Użytkowniczka forum Reddit o pseudonimie ladyvile_ zaprezentowała w społeczności Horizon Forbidden West pocztówkę z gry w stylu retro. Dzieło przedstawia Aloy, która pozuje z satysfakcją na plaży, a w tle dymi Falopruj. Natomiast na górze fanartu widnieje duży napis „Wish you were here”. Pocztówkę możecie zobaczyć poniżej.

Horizon Forbidden West zadebiutowało w lutym 2022, trafiając na konsole PS4 i PS5. Tytuł został ciepło przyjęty przez krytyków; nieco gorzej było z niektórymi graczami. Powodów było kilka – jeden z nich to właśnie ekskluzywność produkcji dla PS. Pod tym adresem pisaliśmy o tym więcej.

Przy okazji warto wspomnieć, że reżyser Horizon Mathijs de Jonge – niedawno zasugerował na łamach vg247.com, że Guerilla Games może planować wydanie kolejnej części serii. Według przedstawiciela studia, gra ma otwarte zakończenie, które przygotowują wątki pod nową opowieść.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie