Podobna? Oto 5 zdjęć aktorki, która użyczyła twarzy Aloy z Horizon Forbidden West

Aloy z Horizon Forbidden West i Hannah Hoekstra
PS4 PS5

Hannah Hoekstra to urodzona w 1987 roku holenderska aktorka. Zagrała w paru w miarę głośnych filmach, ale ciężko mówić, iż jest rozpoznawalna na całym świecie. Nie zdziwiłbym się, gdybyście pierwszy raz spotkali się z jej nazwiskiem, a szkoda – to właśnie ona stoi za Aloy z Horizona.

Holenderska aktorka użyczyła swojego lica głównej bohaterce Aloy, czyli obecnie jednej z najbardziej rozpoznawalnych żeńskich postaci w grach wideo. I ja wiem, że niekoniecznie komputerowa postać jest dosłowną jej kopią, ale podobieństwa i tak możemy zauważyć już na pierwszy rzut oka.

Aloy jest ważna także z innego powodu – to jedna z najlepiej wizualnie zaprojektowanych postaci ostatnich lat. Nie będzie chyba przesadą, jeśli stwierdzę, iż Guerrilla Games dołożyli wszelkich starań, aby przedstawić graczom iście next-genową postać. W licznych zbliżeniach na twarz Aloy dostrzec możemy mnóstwo szczegółów, a animacja stoi na niezwykle wysokim poziomie. Ba, deweloperzy zadbali nawet o detale pokroju… pocenia się Aloy w cieplejszym klimacie. Genialne!

Co ciekawe – niedawno anglojęzyczna aktorka użyczająca Aloy swego głosu zagrała w najnowszą część, a jej zmagania z robo-dinozaurami możecie obejrzeć tutaj.

Podobieństwa widać na pierwszy rzut oka! Na kolejnych stronach znajdziecie więcej zdjęć aktorki

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie