Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Hood: Outlaws & Legends będzie grą o średniowiecznych napadach

Wczoraj mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun Hood: Outlaws & Legends, który ociekał brutalnością. Dzisiaj mamy dla Was nieco więcej informacji dotyczących gry.

Hood: Outlaws & Legends przedstawiono podczas State of Play ujawniając, że gra zmierza na PlayStation 4 oraz PS5. Prawda jest jednak taka, że lista platform docelowych jest na szczęście dłuższa i tytuł zawita również na Xbox One, Xbox Series X oraz PC. Premiera jest przewidziana na 2021 rok.

Tworzeniem gry zajmuje się studio Sumo Digital, które umieściło na Steam kartę produktu. Z niej możemy się dowiedzieć, że Hood: Outlaws & Legends będzie produkcją nastawioną na zmagania wieloosobowe PvPvE, gdzie dwie drużyny graczy muszą przeprowadzić doskonały napad w miejscach patrolowanych przez strażników sterowanych przez SI. Każdy z bohaterów ma dysponować unikatowymi umiejętnościami, a od nas będzie zależało, czy pobawimy się w skradankę, czy pójdziemy na żywioł wyciąć wszystkich w pień.

Tło fabularne? Jest, choć to tylko pretekst do krwawej jatki i walki o skarby: Przeciwstawiający się bezlitosnemu i ciemiężącemu poddanych państwu buntownicy i włóczędzy ze wszystkich zakątków walczą, aby stać się legendą. Aby zdobyć poparcie wśród uciskanej ludności, rywalizujące ze sobą bandy przeprowadzają śmiałe napady i uderzają bogatych tam, gdzie boli najbardziej. Czy ktoś jest ludowym bohaterem czy żądnym złota wyrzutkiem, z łupami mogą odejść tylko najlepsi. Zbierz drużynę banitów i spróbujcie wykraść skarb bezlitosnym władcom w mrocznym i okrutnym średniowiecznym świecie.

Za zdobyte skarby będziemy mogli ulepszyć naszą postać (udoskonalenia, broń oraz nowy wygląd), a deweloper zapowiada już teraz wsparcie po wydaniu gry (nowe mapy, postacie, tryby rozgrywki i wydarzenia).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się