Hitman: Sniper za darmo na Androida

Square Enix po raz kolejny robi prezent fanom produkcji mobilnych, udostępniając – już nie pierwszy raz – za darmo grę Hitman: Sniper. Tytuł można pobrać w Google Play.

Oto kolejna gra mobilna oferowana w ostatnim czasie bezpłatnie przez Square Enix. Produkcja i bez oferty jest bardzo tania, co nie znaczy, że nie jest fajnie dostać coś za darmo. Po Snipera udajcie się pod ten adres.

Hitman: Sniper to mobilna wersja cyklu o Codename 47, będąca rozbudowaną wersją minigry Sniper Challenge. W porównaniu do tytułów z serii, nie mamy tu do czynienia z widokiem trzecioosobowym, bo gra skupia się wyłącznie na wyzwaniach snajperskich. Mamy cele, celownik i musimy trafić w określone miejsce (najlepiej w głowę). Jak to wszystko wygląda, możecie zobaczyć na poniższym trailerze.

Przy okazji warto wspomnieć o pozostałych trwających obecnie ofertach na darmowe produkcje. I tak pisaliśmy niedawno o strategii Stellaris, którą można wypróbować bez opłat do niedzieli; rozpoczął się się także darmowy weekend z Falloutem 76 (wraz dodatkiem Wastelanders) oraz Conan Exiles. Natomiast Humble Store oferuje nam bezpłatnie platformówkę Aegis Defenders.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: