Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Hitman Sezon Pierwszy za darmo już dziś w Epic Games Store

Od dziś możemy poszerzyć osobistą bibliotekę Epic Games Store o grę Hitman: Kompletny Pierwszy Sezon. Dodamy ją za darmo i przechowamy na zawsze.

Tim Sweeney po raz kolejny daje nam powód, aby choć na chwilę oderwać się od Steam i zalogować na platformę Epic Games Store. Już dzisiaj od godziny 17:00 całkiem za darmo możemy przypisać tam nową grę do prywatnego konta. Z garetą w dłoni oczekuje nas Agent 47 w grze Hitman Kompletny Pierwszy Sezon.

Pierwsza odsłona odświeżonej serii będzie dostępna przez kilka dni, a dokładnie do 3 września. Do dyspozycji otrzymamy wersję GOTY, w której skład wchodzą wszystkie misje i wyzwania. Swoisty prezent idealnie wypełni nam czas oczekiwania na Hitman 3. Co istotne, jej premiera nastąpi tylko na platformie Epic Games Store.

Jeśli 1 darmowa gra nie przekona Was do założenia konta na Epicu, to może zrobią to kolejne trzy tytuły, udostępnione w ramach pakietu Shadowrun Collection: Returns, Dragonfall i Hong Kong.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się