Hitman na PS4 za darmo do pobrania, ale to tylko trial [Aktualizacja]

HITMAN: The Complete First Season sprawdzimy za darmo, ale gry nie zachowamy na zawsze.

[Aktualizacja]

Sytuacja się wyjaśniła. Studio IO Interactive opublikowało poniższą wiadomość na Twitterze. Gry nie otrzymujemy na zawsze, możemy ją jedynie sprawdzać do 3 maja. Zniknął jednocześnie błąd uniemożliwiający dodanie tytułu do biblioteki osobom, które mają epizod w Paryżu.

[Oryginalna wiadomość]

W PlayStation Store pojawił się darmowy HITMAN: The Complete First Season. Kto nie miał do czynienia z tym tytułem, może pobrać go za darmo. Jeśli jednak przypisaliście wcześniej do konta darmowy epizod wprowadzający (Paryż), cóż…

W PS Store trwa obecnie dosyć dziwna promocja związana z grą HITMAN: The Complete First Season. Można ja pobrać za darmo, ale nie każdemu to wychodzi. Sprawa sprowadza się do tego, czy posiadacie już w swojej bibliotece epizod wprowadzający (Paryż). Jeśli nie, możecie wskakiwać pod podany niżej adres i pobierać tytuł. Jeśli tak, niestety nie da się tego zrobić tak łatwo.

Kto chce po Paryżu sprawdzić cały sezon, może zakombinować i założyć po prostu drugie konto na PSN. Wówczas, jak donoszą gracze, możemy bez problemu pobrać produkcję.

Nie wiadomo, jak długo Pierwszy Sezon będzie udostępniony za darmo, więc lepiej się pospieszyć. Możliwe, że mamy do czynienia z falstartem promocji, podobnie, jak miało to miejsce niedawno przy okazji gry Pac-Man Championship Edition 2. Początkowo udostępniono ją za free dosłownie na chwilkę, bez żadnych zapowiedzi, a następnie – po kilkunastu godzinach, włączono promkę ponownie i nadal można z niej korzystać.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: