Hitman dłuższy niż sądziliśmy. Ważne ogłoszenie Io-Interactive

Deweloper nie poprzestanie na jednym sezonie gry.

Hitman podzielony na odcinki i sezony (analogicznie jak telewizyjne seriale) nie każdemu fanowi Agenta 47 przypadł do gustu. Kto się jednak pogodził z taką dystrybucją gry i z ochotą wykonuje kolejne zlecenia, niech mocno złapie się krzesła czy fotela.

Twórcy gry zdradzili bowiem poprzez serwis Twitter, że na zapowiedzianych epizodach, które mają zostać wydane do końca tego roku, nie poprzestaną. W planach są bowiem trzy sezony Hitmana, chociaż drugi nie został jeszcze potwierdzony.

Przypominamy, że obecnie czekamy na czwarty epizod pierwszego sezonu.

Hitman – czwarty epizod z datą premiery

Square Enix ujawniło, że czwarty odcinek gry Hitman zadebiutuje w połowie tego miesiąca. Dostaniemy go w swoje ręce dokładnie 16 sierpnia i dotyczy to wszystkich platform, na których pojawiła się gra, czyli PC oraz konsol obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One.

Nowa przygoda rozegra się w Bangkoku, czyli stolicy Tajlandii. Naszym celem będzie tym razem rockman z fikcyjnego zespołu The Class. Oprócz niego ustrzelimy prawnika wokalisty. Przyszłych nieboszczyków znajdziemy w hotelu, w którym zatrzymali się podczas trasy koncertowej. Oprócz tego zwiedzimy tereny przyległe do luksusowej posiadłości oraz ogrody, zatem na samych zamkniętych pomieszczeniach się nie skończy.

Czwarty epizod wprowadzi ponadto do gry Hitman ponad 65 kolejnych wyzwań. Standardowo już, będą nowe bronie oraz przebrania. Poniżej możecie posłuchać utworu od zmyślonej kapeli, która już wkrótce zakończy swoją działalność. Może, że znajdą sobie nowego wyimaginowanego wokalistę. Są również screeny prezentujące piękny Bangkok.

Przed nami jeszcze dwa epizody Hitmana w ramach trwającego sezonu. Piąta część rozegra się w Stanach Zjednoczonych, a ostatnia przeniesie akcję do Japonii.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.