Darmowy prezent dla fanów Hitmana. Pobierajcie i grajcie!

Studio IO Interactive kusi graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji lub chęci, by wypróbować ostatnią odsłonę serii Hitman.

Deweloperzy udostępnili tzw. pakiet wiosenny Hitman, który pozwala wcielić się w płatnego zabójcę za darmo. Oczywiście nie dostaniemy całej gry, a jedynie wycinek, lecz to i tak dobra okazja, by zobaczyć, przetestować i zdecydować, czy zdecydujemy się na zakup pełnego wydania.

300 najlepszych gier wszech czasów. Zgadzacie się z pierwszym miejscem?

Pakiet wiosenny jest ograniczony czasowo, co oznacza, że lepiej nie zwlekać z pobieraniem plików. Jeśli gracie na PlayStation 4, znajdziecie go w tym miejscu w PS Store. Posiadacze Xbox One niech klikają w ten odnośnik.

Oto szczegóły pakietu

Witaj w słonecznej Sapienzie! Pobierz pakiet wiosenny HITMANA zawierający kompletny Epizod 2: Sapienza. Zagraj w nową misję fabularną „Świat jutra”, zdobądź nowe wyposażenie za osiągnięcie 20 poziomów mistrzostwa, odblokuj więcej przedmiotów z pakietów wyzwań i sprawdź swoje umiejętności, wykonując kontrakty trybu eskalacji. Ponadto uzyskasz dostęp do trybu kontraktów i nowych nieuchwytnych celów, które pojawią się w Sapienzie w przyszłości. Pobierając pakiet wiosenny, otrzymasz także pełen dostęp do całej placówki ICA.

Pakiet wiosenny zawiera:

– 3 misje fabularne wraz ze wszystkimi przerywnikami filmowymi
– 12 kontraktów trybu eskalacji
– ponad 120 wyzwań
– 24 osiągnięcia

Uwaga: po zakupieniu pełnej wersji produktu zapisane stany gry zostaną do niej przeniesione.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: