Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Hitman 2 – zapowiedź w czwartek? Dwa tweety i grafika rozgrzały serca fanów serii

W ten czwartek będzie gorąco i nie chodzi nam o temperaturę za oknem, lecz o zapowiedź, którą szykuje Warner Bros. wraz z IO Interactive. Prawdopodobnie szykuje się Hitman 2.

Deweloperzy odpowiedzialni za markę Hitman wrzucili na Twittera wpis okraszony dopiskiem: Dzień dobry, 47. Profile zostały przesłane. Twoim następnym celem jest… Szczegóły mamy poznać w ten czwartek, 7 czerwca.

Warner Bros. Interactive dodaje do tego własnego tweeta, który również zwiastuje zbliżającą się zapowiedź zaplanowaną na 7 czerwca. Tutaj widzimy krótki filmik przedstawiający samochód na wzór maszyn z wyścigów Le Mans. Oba wpisy znajdziecie na końcu newsa, lecz to jeszcze nie wszystko!

Hitman 2 czy nowe zlecenie do jedynki?

Trzecią ważną zajawką zbliżających się atrakcji, lecz w zasadzie najciekawszą, jest logo Hitman 2, które wygrzebano z oficjalnej strony WB Games. Grafika została szybko usunięta z kodu witryny, lecz w sieci pozostała i prezentuje się następująco:

Hitman 2

Liczymy zatem, że w czwartek będzie jednak Hitman 2, choć oczywiście drugi sezon do obecnej odsłony jest równie prawdopodobny.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%