Darmowe sprawdzanie Hell Let Loose, realistycznej strzelanki w czasach II wojny

Darmowe sprawdzanie Hell Let Loose, realistycznej strzelanki w czasach II wojny
Gry za darmo Newsy PC

Szykujcie się na okopy, strzelanie i walkę o przetrwanie. Hell Let Loose sprawdzimy wkrótce za darmo.

Wystartował darmowy weekend z Hell Let Loose i jeśli chcecie pobawić się za free, macie na to szansę do 14 października, godz. 19:00 czasu polskiego. Wystarczy przejść na kartę tytułu na Steam i kliknąć w Zagraj.

Z okazji darmowego weekendu deweloper proponuje 20% rabatu na swoją grę, którą kupimy do 17 października w cenie 86.39 zł.

Twórcy strzelanki twierdzą, że takiej symulacji II wojny światowej jeszcze nie było: ogromne czołgi dominują na polu bitwy, ciężarówki dostawcze zaopatrują żołnierzy na froncie, a każdy gracz jest kołem zębatym w ogromnej machinie wojny zbrojeniowej. Złożony system sterowania pojazdami, dynamiczna linia frontu i skupiona na oddziale rozgrywka, w której każda decyzja wpływa na losy bitwy – Hell Let Loose sprawi, że poczujesz się jak prawdziwy żołnierz.

Ogromne mapy są oparte na prawdziwych zdjęciach zwiadowczych i danych satelitarnych. Całe pole bitwy jest podzielona na duże sektory, które w miarę rozgrywki są podbijane i odbijane. Gra cechuje się wyjątkową rozgrywką, w której dwa oddziały 50 graczy walczą do ostatniej kropli krwi na polach, mostach, w lasach i miastach, kształtując nieustannie zmieniającą się linię frontu. Po przejęciu sektor zapewnia drużynie jeden z trzech zasobów, a umiejętne (lub nie) zarządzanie nimi zadecyduje o zwycięstwie lub porażce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie