Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana – dzisiaj premiera na Steam

Studio CD Projekt RED ogłasza premierę wersji gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na Steam. Już teraz możecie pobrać karciankę na platformie Valve za darmo.

Kto czekał na premierę karcianki GWINT na Steam, właśnie się doczekał! Produkcja właśnie trafiła na wspomnianą platformę.

REDzi informują, że również dzisiaj na Steam ukazała się aktualizacja gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, która wprowadza możliwość zdobywania w trakcie rozgrywki nagród, m.in. kart premium i bibelotów, do wykorzystania w GWINCIE.

Polacy przypominają, że GWINT to karcianka pełna wyborów i konsekwencji, w której umiejętności, a nie szczęście, stanowią najpotężniejszą broń. Przewodząc armiom wiedźmińskiego świata, gracze rywalizują ze sobą w dynamicznych sieciowych starciach, w tym w rozgrywkach rankingowych, przyjacielskich potyczkach, a także w trybie Areny.

Dzięki funkcjonalności cross-play użytkownicy steamowego wydania GWINTA mogą zmierzyć się w boju z osobami grającymi na iOS, Android oraz GOG.COM. Postępy i zawartość są automatycznie zapisywane na koncie gracza, umożliwiając kontynuowanie rozgrywki w dowolnej z obecnie rozwijanych wersji GWINTA. Tytuł oferuje także wsparcie systemu osiągnięć oraz kart kolekcjonerskich Steam.

Źródło: CD Projekt, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się