CD Projekt RED pozbywa się kolejnych błędów ze swojej gry

Łatka już na pokładzie.

CD Projekt RED informuje, że hotfix do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej jest już dostępny na PC, PS4 i Xbox One.

W tej aktualizacji skupiono się na usunięciu Fatum Niewolniczej Piechoty oraz przywróceniu Vreemde statusu srebrnej karty (bez zmiany umiejętności). Wszystkie talie z Vreemde jako Dowódcą zostaną usunięte. Zaadresowano również problem z Nadzorcą Niewolników, który nie będzie już mógł utworzyć kopii samego siebie.

Wszyscy którzy stworzyli Vreemde jako Dowódcę przez kolejne 3 dni będą mogli zniszczyć go za pełną wartość skrawków kart. To samo dotyczy Hibernującego Giganta, który umknął deweloperowi podczas zwrotów po Aktualizacji Świątecznej.

W liście zmian dla aktualizacji 0.9.19 nie zostały wspomniane zmiany Shilarda i Eista. Dla jasności – umiejętność Shilarda nie aktywuje się jeśli żaden z graczy nie ma już kart w swojej talii, a Eist nie tworzy Skelligijskich Weteranów ponieważ jego umiejętność ma tworzyć żołnierzy, a nie jednostki wsparcia.

Poprawiono również minimalną ilość punktów rankingowych potrzebnych do osiągnięcia rang 20 (4250) oraz 21 (4500). Nagrody za koniec sezonu dla tych rang to 10 beczek dla rangi 20 i 11 beczek dla 21.

Teraz zespół Gwinta będzie pracował nad nową aktualizacją, która najprawdopodobniej pojawi się w przeciągu kilku tygodni.

Źródło: CD Projekt RED, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.