Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GwG styczeń 2020 – pierwsze gry dostępne, oferta PS Plus ujawniona [Aktualizacja]

Posiadacze PlayStation 4 poznali szczegóły oferty PS Plus styczeń 2020, a właściciele konsol Xbox One i X360 mogą sięgać po pierwsze gry ze styczniowego Games with Gold.

[Aktualizacja]

PS Plus styczeń 2020 – gry na PS4 oficjalnie (podajemy je w tej wiadomości)

[Oryginalna wiadomość]

Choć to jeszcze nie 2020 rok, możemy pobrać dwie gry z oferty GwG na styczeń. Pierwszy tytuł – dla Xbox One – to Styx: Shards of Darkness, skradanka od studia Cyanide.

Otrzymujesz ważną misję, podczas której odkryjesz nowe, przepastne terytoria jako Styx. Działaj w pojedynkę lub ze znajomym. Zabijaj albo omijaj wrogów – ludzi, elfy i krasnoludy – i rozpraw się z budzącymi grozę potworami. Poznaj śmiercionośne zdolności i oręż goblina-zabójcy. Przeznaczaj punkty doświadczenia na morderstwa, przeszpiegi i magię, aby zdobywać umiejętności i doskonalić posiadane atuty. Eksploruj, zdobywaj artefakty oraz elementy pułapek i przedmiotów, a także twórz klony samego siebie w celu zmylenia wrogów – czytamy w opisie gry w sklepie Microsoftu.

Druga dostępna już gra z oferty GwG styczeń 2020 to Tekken 6 – bijatykę mogą ogrywać właściciele X360 oraz Xbox One (w ramach wstecznej kompatybilności). Tej gry raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.

Warto podkreślić, że podczas gdy na konsolach Xbox rozgaszcza się styczniowa oferta GwG, Sony nadal nie ujawniło gier na PS4 z PS Plus styczeń 2020. Długo jednak nie musimy czekać – tytuły powinny zostać przedstawione już jutrzejszego popołudnia. Ciekawe, czy gry dla fanów PlayStation będą równie dobre, co te zaproponowane przez Microsoft.

Games with Gold styczeń 2020 – oferta – gry

  • Styx: Shards of Darkness  gra dostępna pomiędzy 1 stycznia – 31 stycznia na konsoli Xbox One
  • Batman: The Telltale Series – The Complete Season – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia – 15 lutego na konsoli Xbox One
  • Tekken 6 – gra dostępna pomiędzy 1 stycznia – 15 stycznia na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • LEGO Star Wars II: The Original Trilogy – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia – 31 stycznia na konsoli Xbox One i Xbox 360

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się