GTA V Redux już do pobrania! Jakie wymagania sprzętowe, skąd ściągnąć, jak zainstalować?

GTA V Redux już do pobrania! Jakie wymagania sprzętowe, skąd ściągnąć, jak zainstalować?
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy!

Zapraszamy również na zwiastun premierowy GTA V Redux.

Wielu graczy z niecierpliwością czekało na Redux, czyli moda do GTA V, który w założeniu jego twórcy – Josha Romito – ma nam dostarczyć grafikę, jakiej w Los Santos jeszcze nie było. Po przesunięciu daty premiery modyfikacji, spowodowanej atakiem hakerów, programik w końcu wylądował na rynku i każdy może go pobrać.

Plik z modem GTA V Redux waży dokładnie 3,3 GB. Oprócz tego mamy pierwszy patch o pojemności 1 MB. Kto chętny na pobranie, niech niezwłocznie przechodzi na tę stronę.

Warto również obejrzeć poniższe materiały wideo. Pierwszy z nich to zwiastun premierowy programiku, drugi z kolei przyda się osobom, które po obejrzeniu trailera zechcą zainstalować moda. Zobaczymy na nim bowiem poradnik – jak zainstalować moda GTA V Redux.

Pozostaje jeszcze kwestia wymagań sprzętowych dla GTA V Redux. Josh Romito nie podaje na swojej stronie konkretnych specyfikacji pisząc jedynie, że jeśli teraz czysta wersja GTA V chodzi Wam płynnie, to po zainstalowaniu Redux odczujecie spadek animacji o 5-20 fps-ów i będzie to zależne od tego, jak ustawimy opcję ReShade w opcjach moda. Istnieje 15 różnych ustawień graficznych, które mają mniejszy lub większy wpływ na wydajność.

Josh Romito wspomina również, że do instalacji GTA V Redux potrzeba dodatkowych 70 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Zaznacza ponadto, że wymagana jest oryginalna gra GTA V a pirackie kopie nie będą wspierane.

Programik wprowadzi do Los Santos ulepszone pożary, eksplozje, dym oraz inne efekty. Josh Romito zaimplementował również tekstury w rozdzielczości 4K oraz zmienioną fizykę wybuchów.

Jak zainstalować GTA V Redux

Poniżej przypominamy również poprzednie zwiastuny GTA V Redux oraz pierwszy z ujawnionych fragmentów rozgrywki. Dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po modyfikację!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie