GTA V ma zostać ukwiecone przez jednego z najlepszych moderów

Nowe wieści od modera, który przy poprzedniej odsłonie Grand Theft Auto zdziałał graficzne cuda. Teraz upiększa GTA V.

Wielokrotnie prezentowaliśmy prace różnych moderów, którzy starają się jak najbardziej urealnić grafikę w GTA V. Zazwyczaj wychodzi z tego dosyć ponura rzeczywistość – jeśli chodzi o barwy – lecz cóż, ulice za oknem raczej nie są pokryte żywymi i wesołymi kolorkami. Najbliżej rzeczywistości jest obecnie moder Martin Bergman, którego kapitalną pracę, jeszcze nieukończoną, możecie zobaczyć w tej galerii.


Tymczasem przypomina o sobie człowiek, który stworzył świetnego moda do GTA IV, nazwanego iCEnhancer. Teraz pracuje nad podobną modyfikacją do piątki i właśnie podzielił się dwoma, nowymi screenami. Na jednym widzimy fragment Vespucci Beach, na drugim… krzak. Znalazł się on na screenie nieprzypadkowo, ponieważ moder zaznacza, że chciałby dodać do gry więcej kwitnących roślin i żywopłotów, by nieco kolorystycznie ożywić Los Santos.

To nieco odmienny trend niż realistyczne, nieco ponure mody konkurentów, lecz może właśnie tego oczekujecie? W końcu świat gry powinien czasem dać trochę odetchnąć od szarzyzny, jaką widzimy na co dzień.

Zapraszamy do poniższej galerii. Dwa pierwsze screeny są nowe, a dalej przypominamy poprzednie, które również dotyczą moda od twórcy iCEnhancer. Pamiętajcie jednak, że to dopiero wczesna wersja programiku, więc efekt końcowy może wyglądać trochę inaczej. I jak, wolicie GTA V na kolorowo, czy w bardziej ponurej opcji?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

46 Shares
Share46
+1
Tweet