Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA: Underground połączyło San Andreas, Liberty City, Vice City, Manhunt i Bullworth

W sieci wylądowała nowa wersja ciekawego moda do GTA: San Andreas, w którym miasta z kilku gier od Rockstar połączono w jedną wielką mapę.

Moder posługujący się pseudonimem dkluin wypuścił niedawno nową wersję GTA: Underground. Jak zaznacza autor projektu, jego mod łączy klika miast w jedną mapę na silniku GTA: San Andreas. Underground łączy w sobie mapy z GTA: III, GTA: Vice City, Manhunt, Manhunt 2, Bully i oczywiście GTA: San Andreas.

To jednak nie wszystko, ponieważ GTA: Underground stara się zaimplementować również funkcje ze wspomnianych gier. Obejmuje to sklepy ze sprzętem, pojazdy, broń i inne treści. Na przykład mod wprowadza dodatkowe gangi, które pojawiają się w swoich miastach. Bandziory posługują się broniami, które mieli do dyspozycji w grach, z których ich przeniesiono.

W każdym mieście zobaczymy również odmiennych pieszych oraz pojazdy. W zależności od metropolii odwiedzimy inne sklepy, gdzie kupimy odzież, części tuningowe pojazdów, fast foody, ubrania i wiele więcej. Zajrzymy też do różnych safehouses (urządzonych jak w oryginałach).

Mod przenosi wszystkie wnętrza z poszczególnych gier, a każde miasto posiada własny zestaw rekwizytów, a nawet inne latarnie uliczne, znaki, ławki czy kosze na śmieci.

Poniżej możecie zobaczyć filmik prezentujący GTA: Underground, a kto chętny na pobieranie, niech zajrzy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%