GTA 6 premiera. Rockstar komentuje zamieszanie z ostatnich godzin

GTA 6 premiera. Rockstar komentuje zamieszanie z ostatnich godzin
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Wczoraj niemal wszystkie serwisy traktujące o grach pisały o zaskakującym komunikacie z GTA Online, który głosił – GTA 6 premiera w 2019 roku. Choć w zasadzie każdy portal – również my – podchodził do takiej rewelacji z dużym dystansem, wielu graczy być może rzeczywiście zaczęło w to wierzyć? Rockstar zabiera głos w sprawie.

Kończy się bajka o szybkiej premierze GTA 6. Rockstar potwierdza to, co w zasadzie było pewne od samego początku, czyli zauważenia komunikatu w sieciowym trybie GTA V – GTA 6 premiera w 2019 roku. Deweloper potwierdza, że nie ma nic wspólnego z tą zapowiedzią.

GTA 6 premiera w 2019 roku, ogłaszają… hakerzy

Cały komunikat wychwycony przez wielu graczy w GTA Online był mocno podejrzany. Jak to, Rockstar szykuje się do tak wielkiej premiery i nie pisnął o niej nawet słowem na targach E3 2018? Dodatkowo za fałszywką przemawiał fakt, że komunikat wyświetlał się jedynie na trzech platformach: PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360. Czyżby Rockstar podawał tak ważną informację z pominięciem konsol obecnej generacji?

Nie, Rockstar niczego nie podawał i odcina się od komunikatu o premierze GTA 6 w 2019 roku. To mistyfikacja dokonana przy użyciu modów, a nie oficjalny komunikat lub oświadczenie Rockstar Games – przyznaje deweloper we wpisie na Twitterze.

GTA 6 premiera

Wstawienie komunikatu GTA VI Coming 2019 www.Rockstargames.com nie było możliwe w wersjach gry na PlayStation 4 oraz Xbox One, ponieważ platformy te nie zostały złamane. W przypadku starszych konsol oraz komputerów PC hakerzy poradzili sobie z zabezpieczeniami i stąd cały szum.

Poniżej możecie jeszcze raz zobaczyć, jak wyglądała fałszywa informacja o premierze GTA 6. Zachęcamy również do naszego obszernego materiału GTA VI – premiera, mapa, świat, bohaterowie, battle royale w online, innowacje w serii. Redakcyjne rozważania.

GTA 6 – screeny z zapowiedzią w GTA Online

GTA 6 – gameplay z zapowiedzią w GTA Online


Jak sądzicie – kiedy rzeczywiście GTA 6 pojawi się na rynku?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie