GTA 5 z mapą GTA 4, która wygląda rewelacyjnie w 4K z ray-tracingiem

GTA 5 zadebiutowało na komputerach PC pięć lat temu i jak zobaczycie poniżej, wciąż może zaskoczyć pod względem wizualnym.

GTA 5 to jedna z nieśmiertelnych gier wśród społeczności modderów (podobnie jak Wiedźmin 3), którzy co jakiś czas dają nam powód, by jeszcze raz odpalić leciwą grę i spojrzeć na nią z nieco innej perspektywy. Dzisiaj wracamy do Liberty City, choć nie bezpośrednio w Grand Theft Auto 4.

GTA 5 – mody na grafikę i ray-tracing robią cuda

Poniżej zobaczycie filmik od Digital Dreams, na którym mamy przejażdżkę autem po mapie z GTA 4, zaimplementowanej do GTA 5. Nie to jest jednak istotne, tylko to, jak wygląda dopalone graficznie Liberty City. Gra działa z efektami Reshade Ray Tracing oraz modem podnoszącym jakość grafiki w GTA 5. Wspomniany mod nazywa się Awesomekills Graphics i jego ostateczna wersja została udostępniona do pobrania w styczniu 2020 roku. Chętni zaopatrzą się w moda przechodząc na tę stronę.

Warto wspomnieć, że choć GTA 5 za ray-tracingiem i poprawioną grafiką robi wrażenie, niestety doświadczenia z rozgrywki mogą psuć doczytujące się tekstury oraz problemy z cieniami i odbiciami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: