Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

GTA 5 – Rockstar prezentuje zestawy figurek za ponad 200 zł

Jesteście oddanymi fanami serii GTA i nie wystarcza Wam samo granie?

14 września tego roku w sklepie Rockstar Warehouse pojawią się nowe figurki Kubrick z Grand Theft Auto. Obecnie można składać zamówienia przedpremierowe. Co konkretnie przygotowano i za ile? Oto trzy zestawy i zdjęcia prezentujące figurki:

Zestaw Kubrick z Grand Theft Auto IV (€59.99)
Aby uczcić dziesiątą rocznicę wydania Grand Theft Auto IV, ten zestaw Kubrick zawiera byłego wojskowego, który przybył do Liberty City prosto z Europy, Niko Bellica, i jego cwaniackiego kuzyna Romana. Johnny Klebitz – weteran gangu motocyklowego The Lost i gwiazda The Lost and Damned – pojawia się także u boku Luisa Lopeza i Tony’ego Prince’a z The Ballad of Gay Tony.

7 premier tygodnia. Gry, które trzeba zobaczyć

Zestaw Kubrick z Grand Theft Auto V (€49.99)
Ten zestaw Kubrick zawiera trzech głównych bohaterów Grand Theft Auto V: byłego przestępcę w średnim wieku Michaela De Santę, jego kryminalnego protegowanego Franklina Clintona i najpopularniejszego szaleńca, Trevora Philipsa. Do tego trio dołącza Lester Crest i zaufany czworonóg Franklina, Chop.

Zestaw Kubrick Heist Edition z Grand Theft Auto V (€49.99)
Jeszcze raz przeżyjcie emocje napadów z Grand Theft Auto V z tym zestawem Kubrick zawierającym trzech głównych bohaterów: Michaela, Franklina i Trevora w kombinezonach i maskach z „Szybkiej roboty”, uzbrojonych po zęby i gotowych do akcji. Do nich dołącza też partner Franklina w zbrodni Lamar Davis i przywódca programu Epsilon, Cris Formage. Kifflom!

Źródło: Rockstar

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%