Gry za darmo do sprawdzenia. Aż 4 tytuły, w tym postapokalipsa i zabawa w rycerza

Mordhau
Newsy PC

Kto chce na weekend wypróbować gry za darmo, niech spojrzy, jakie tytuły można testować przez najbliższe dni na Steam.

Piąteczek, więc zerknijcie, jakie gry za darmo można ogrywać w ten weekend na PC. Jeśli chcesz sprawdzić coś, na co nie byleś zdecydowany odnośnie zakupu, nadarza się okazja do przetestowania za free.

Gry za darmo do sprawdzenia na Steam

Darmowy weekend na Steam obejmuje cztery produkcje. Jest Fallout 76 The Pit, którego raczej nie trzeba przedstawiać. Kto czuje się dobrze w klimatach postapokalipsy, niech pobiera i gra. A jeśli wolisz brutalną przeszłość od beznadziejnej przyszłości, polecam sprawdzić średniowieczna grę akcji Mordhau. To pierwszoosobowa sieczka. Tworzysz własnego najemnika, walczysz w brutalnych bitwach czy bierzesz udział w oblężeniach zamków.

Kolejna gra za darmo do sprawdzenia przez weekend, to Humandkind, historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury i tworząc nową cywilizację. Na koniec Barotrauma. To kooperacyjny symulator okrętu podwodnego 2D z elementami survival horroru.

Poniżej wrzucam linki do każdej gry, którą możesz sprawdzić za darmo:

Wszystkie gry można sprawdzać do 10 października, do godziny 19:00 czasu polskiego. Po tym czasie nie będziesz mógł ich uruchomić.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie