Dziś w Epic Games Store dwie gry za darmo, w tym genialny sieciowy FPS

Gry za darmo w Epic Games Store. Dziś wybitny FPS multiplayer
Newsy PC

Nowe gry za darmo od dziś w Epic Games Store! Znamy ofertę na godzinę 17:00, ale przypominamy jednocześnie o odebraniu poprzednich pozycji.

Epic Games Store kusi obecnie dwiema naprawdę ciekawymi pozycjami, szczególnie dla fanów uniwersum Warhammera oraz horrorów. Aktualnie możemy stamtąd pobrać dwie gry a darmo – Saturnalia oraz Warhammer 40,000: Mechanicus. Pierwsza z nich jest bardzo ciekawym horrorem, w którym każda nasza postać może zginąć, a głównym celem gracza jest odkrycie informacji na temat prastarego rytuału. Przede wszystkim na uwagę zasługuje tutaj wyjątkowa oprawa wizualna.

Mechanicusa może znacie, jeżeli kojarzycie uniwersum WH 40k. To udana gra turowa osadzona w posępnym i mrocznym świecie przyszłości. Fani taktyki z pewnością znajdą tu wiele dobrego. Na odebranie wspomnianych wyżej tytułów macie czas do 16:59, bo już punkt o 17:00 oferta zmieni się na nową. Epic nie zamierza ukrywać, co dziś będzie darmowe, więc już teraz możemy przygotować się na dwa ciekawe tytuły.

Pierwszy z nich pozornie jest kolejną niezależną grą logiczną, czyli Filament. Tak naprawdę to nastawiona na fabułę gra w „przeciąganie kabla”, w której musimy odkryć, co stało się z załogą statku kosmicznego. Także nie tylko wielbiciele łamigłówek znajdą tu coś dla siebie, ale tytuł może przemówić również dla fanów ciekawych historii.

Prawdziwą perełką jest jednak Rising Storm 2: Vietnam. To świetnie przyjęty sieciowy FPS stawiający na szalony realizm – tutaj można zginąć od zbłąkanej kuli. Twórcy dołożyli wszelkich starań, aby jak najlepiej oddać realia wojny w Wietnamie i oddać w ręce graczy kompleksowy symulator tamtejszego pola bitwy. Z pewnością fani strzelanek otrzymają mnóstwo godzin dobrej zabawy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie