Ostatni moment na odebranie dwóch gier za darmo w Epic Games Store. Co nowego dzisiaj?

Gry za darmo w Epic Games Store - ostatni moment na odbiór. Co dziś?
Newsy PC

Warto pamiętać, że do dziś, do godziny 16:59 macie czas na odebranie ostatnich dwóch darmowych gier z Epic Games Store. Dziś nowa oferta!

Ostatnio Epic Games Store doczekało się nowych funkcji. To i tak niewiele, bo firma i tak cały czas rozdaje gry za darmo. Od tygodnia mamy możliwość odebrania dwóch pozycji. Dlatego warto pamiętać, aby zalogować się na konto, przypisać tytuły do konta i zajrzeć na Epica raz jeszcze, ale po 17:00. Wtedy oferta zmieni się na nową.

Aktualne gry za darmo w Epic Games Store:

Jak zapewne już wiecie – nie ma mowy o wielkich hitach AAA. Nie znaczy to jednak, że powinniśmy kompletnie przespać tę ofertę, bo być może znajdziecie tu jakieś ukryte perełki, które wciąganą Was na długie godziny. Pierwszym tytułem za darmo jest Runbow, czyli… chaos. Tak, to gra imprezowa, która skupia się na wszystkim tym, co uwielbiamy w grach imprezowych – skakaniu, walce, wspinaczce i, jak wspomniałem, totalnym chaosie. Mnóstwo przebrań, różne tryby i sporo map zagwarantują zabawę wielu znajomym na raz.

The Drone Racing League Simulator to tytuł, który ochrzczony został jako „najbardziej realistyczny symulator wyścigów dronów”. Nie wiem, czy w tej kwestii ma faktycznie sporą konkurencję, ale możliwość ścigania się na rzeczywistych trasach pilotów DRL brzmi jak całkiem fajna opcja. Warto dodać, że mamy tutaj tryb multiplayer!

Co z kolei pojawi się już dziś po godzinie 17:00? Otóż tym razem otrzymamy dwie bliźniaczo podobne do siebie pozycje. Mowa o Slain: Back From Hell oraz Rising Hell, czyli dwóch grach inspirowanych muzyką heavymetalową, które reprezentują ideę platformowych roguelike’ów. Będzie więc krwawo, mrocznie, wymagająco, ale też dynamicznie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie