Gry wideo taniej z naszym kodem rabatowym. Między innymi Dying Light, God of War na PC czy FIFA 22

gry wideo - Dying Light - zrzut ekranu
PC X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Weekend się rozpoczął, więc wielu z Was ma pewnie więcej wolnego czasu. Jeśli tak to idealnie, by nabyć nowe gry wideo. Zawsze przecież też można kupić już, a ograć je za jakiś czas. Póki jest dobra okazja, to warto ją chwytać – taką właśnie proponujemy z naszym ekskluzywnym kodem rabatowym do sklepu Eneba.

Ważne – poniższy kod rabatowy jest przeznaczony tylko dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała po przejściu do sklepu Eneba przy pomocy poniższych linków. W razie nieprzewidzianych problemów związanych z naliczeniem kodu rabatowego prosimy w pierwszej kolejności skasować pliki ciasteczek i/lub powtórzyć proces w trybie incognito.

Kod rabatowy jest ważny do 14 lutego 2022 roku, do godziny 11:00

kod rabatowy do sklepu Eneba – PLANETAG10

Oto kilka wybranych przez nas produkcji, które z pewnością niejednego gracza powinny zainteresować. Wśród nich znalazło się kilka ważnych premier z ubiegłych miesięcy, co sprawi, że wiele osób w końcu będzie mogło nadrobić gamingowe zaległości.

Uwaga – ceny wypisane powyżej obowiązują w momencie publikacji tego tekstu i uwzględniają prowizję naliczoną przez Przelewy24. W związku z wahaniami kursu euro kwoty naliczone w koszyku mogą się minimalnie różnić.

Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego na gry wideo i inne produkty ze sklepu Eneba znajdziecie w tym miejscu.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie