Gry z Eneba taniej z naszym kodem rabatowym. FIFA 22, Dying Light 2, Far Cry 6 i więcej

FIFA 22 - Kylian Mbappé cieszy się ze strzelenia gola
Newsy

Weekend wystartował, więc sporo z Was powinno znaleźć czas na ogranie nowych gier. Tak się składa, że wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy kolejny kod rabatowy, który pozwoli Wam znacznie taniej nabyć kolejne produkcje.

Uwaga, poniższy kod rabatowy jest przeznaczony wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl i zadziała jedynie po wejściu na stronę sklepu Eneba przy pomocy poniższego linku. Jeśli strona nie zaczyta zniżki, prosimy w pierwszej kolejności usunąć pliki ciasteczek i/lub spróbować powtórzyć proces w trybie incognito.

Promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku, do godziny 11:00.

Kod rabatowy – 10PLANETA

Cały asortyment znajdziecie tutaj.

Poniżej wypisaliśmy kilka wybranych przez nas ofert z podanymi cenami, które obowiązują w momencie publikacji tego tekstu. Te mogą się różnić później, co wynika z wahań kursu Euro oraz liczby dostępnych kluczy. Różnica w kwotach mimo to, powinna wynosić niewiele.

Głodni większej liczby gamingowych ofert? Zachęcamy zajrzeć do Działu Promocji, gdzie odnajdziecie ich masę. Sprawdźcie, czy znajdziecie tam coś dla siebie, bo macie wtedy okazję zaoszczędzić często kilka-kilkadziesiąt złotych, które zawsze można wydać na coś innego.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie