Tanie gry z naszym kodem rabatowym. Death Stranding, ELEX II, God of War i wiele więcej

God of War Kratos - gry wideo
PC

Rozpoczął się weekend, więc jest to idealny czas, by przysiąść do nowo zakupionych produkcji. Z naszym kodem rabatowym możecie jeszcze taniej zakupić gry wideo za pośrednictwem sklepu Eneba.

Uwaga – kod rabatowy jest ważny do 28 lutego, do godziny 11:00 i jest przeznaczony wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl. Aby zadziałał, należy przejść na stronę sklepu Eneba przy pomocy któregoś z odpowiednich linków zawartych w tym tekście. W przypadku ewentualnego nienaliczenia kodu rabatowego każdorazowo rekomendujemy usunąć pliki cookies (tzw. ciasteczka) oraz powtórzyć proces w trybie incognito.

Kod rabatowy: PLANETAWEEKEND

Przykładową instrukcję użycia kodu rabatowego znajdziecie w tym miejscu.

Poniżej wypisaliśmy kilka wartych uwagi propozycji ze sklepu Eneba, z którymi zadziała nasz kod rabatowy. Polecamy sprawdzić także pozostałe tytuły dostępne na PC z oferty sklepu, a także subskrypcje popularnych usług.

Ważne – ceny podane poniżej obowiązują w momencie publikacji tekstu i mogą się minimalnie różnić w późniejszym okresie. Wynika to z wahań kursu euro oraz dostępności kluczy u sprzedawców.

Chcecie więcej gamingowych ofert? Polecamy zajrzeć do Działu Promocji, gdzie odnajdziecie masę okazji na gry wideo, akcesoria dla graczy, konsole i nie tylko.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie