Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry na PS4 w 2017 roku. Producenci zapowiadają „ambitne projekty”, Sony mówi o „roku oprogramowania”

Co czeka fanów PlayStation w nadchodzących 12 miesiącach?

Wygląda na to, że japoński zespół Sony Interactive Entertainment ciężko pracuje nad kilkoma niespodziankami, które powinniśmy zobaczyć w przyszłym roku. Wynika tak z wypowiedzi deweloperów, którzy w rozmowie z serwisem 4Gamer dają do zrozumienia, że szykują coś ekstra.

Teruyuki Toriyama, producent gry Bloodborne, wspomniał, że nie może jeszcze zdradzić szczegółów, lecz studio pracuje nad ambitnymi projektami oraz koncepcjami dla nowych gier.

Masaaki Yamagiwa, który również udzielał się przy Bloodborne ze strony Sony, powiedział z kolei, że po premierze tej gry nadal pracował nad projektem, który może dojść do skutku w 2017 roku.

Keiichiro Toyama od Gravity Rush 2 zasugerował natomiast, że po ukończeniu tej produkcji przyjdzie czas na rozpoczęcie kolejnej, więc przyszły rok zapowiada się pracowicie.

Shuhei Yoshida zaznaczył na koniec, że mijający 2016 rok upłynął pod znakiem sprzętu. Mieliśmy premierę PlayStation VR, odchudzonej wersji PS4 i ostatecznie PS4 Pro. Yoshida chciałby, aby dla odmiany 2017 rok był rokiem niesamowitego oprogramowania, który wykorzysta możliwości nowego hardware’u.

Zatem czekamy!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%