Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Gry na PS5. Za darmo sprawdzimy każdą przed zakupem? [Plotka]

Streaming na PS5 ma zapewnić możliwość przetestowania za darmo każdej gry przed jej nabyciem.

Informacja nie została jeszcze potwierdzona przez Sony, ale ptaszki ćwierkają ( info na portalu twitter), że wykorzystanie opcji strumieniowania ma umożliwić natychmiastowe uruchomienie każdej produkcji.

Mielibyśmy więc do czynienia z uwspółcześnionym rozwiązaniem wersji demo konkretnej gry. Brak wersji demonstracyjnych wielu nowych produkcji, stanowi bolączkę wielu entuzjastów elektronicznej rozrywki. Chcąc zobaczyć jak tytuł prezentuje się w akcji, póki co muszą posiłkować się youtube.

Wczoraj wspominaliśmy o rozwiązaniu korzystania z wszelkich usług Sony, na jednym koncie. Dodatkowo trwają spekulacje na temat zmian, związanych z modyfikacjami sklepu PlayStation Store. Nie da się więc ukryć, że wykorzystanie funkcji strumieniowania przed zakupem, wpisuje się doskonale w trwający proces modernizacji.

Co Waszym zdaniem Sony mogłoby jeszcze poprawić?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się