Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wyciekła lista 38 gier na PS5 z PlayStation Magazine

PlayStation Magazine miał opublikować w czerwcu listę produkcji na nadchodzącego next-gena Sony. Tytułów nie dało się dopilnować i już teraz hulają po sieci.

Redakcja Official PlayStation Magazine informowała niedawno, że czerwcowy numer czasopisma będzie zawierał listę 38 produkcji na PS5. Wykaz nie doczekał cierpliwie do czerwca – tytuły wyciekły właśnie do internetu.

Wiele z produkcji na liście to gry multiplatformowe (takie jak chociażby Assassin’s Creed: Valhalla). Nie ma tutaj tytułów od PlayStation Studios. Poniżej publikujemy całą listę, a na dole newsa zamieszczamy screena z magazynu, na którym widnieją przybliżone daty debiutu tych produkcji na next-genie.

Przy okazji warto wspomnieć o ostatnich doniesieniach Jasona Schreiera w temacie planów Sony dotyczących prezentacji gier na PS5. Zdaniem byłego dziennikarza Kotaku (obecnie pracującego w Bloombergu), japońskie przedsiębiorstwo zorganizuje w następnym tygodniu wydarzenie, na którym zostaną pokazane produkcje na next-gena. Prezentacja jest planowana na środę 3 czerwca.

A Rat’s Quest: The Way Back Home
Assassin’s Creed Valhalla
Battlefield 6
Chorus
Cygni: All Guns Blazing
Dauntless
Dirt 5
Dragon Age 4
FIFA 21
Godfall
Gods & Monsters
Gothic Remake
Madden 21
MicroMan
Moonray
NHL 21
Nth^0 Infinity Reborn
Observer: System Redux
Outriders
Path of Exile 2
PsyHotel
Quantum Error
Rainbow Six Quarantine
Rainbow Six Siege
Redo! Enhanced Edition
Scarlet Nexus
Sniper Elite 5
Soulborn
Starfield
The Elder Scrolls 6
The Lord of the Rings: Gollum
The Sims 5
Ultimate Fishing Simulator 2
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
Warframe
Watch Dogs Legion
WRC 9

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się