GRID 2019 dostaje efektowny zwiastun

Codemasters prezentuje dynamiczny i efektowny zwiastun nowej odsłony GRID.

Deweloperzy odpowiedzialni za GRID wrzucili do sieci filmik, który naprawdę podsyca ogień przed debiutem wyścigów. Jak wiadomo, data premiery została niedawno opóźniona o cały miesiąc właśnie po to, by przedłużyć kampanię marketingową gry (oficjalne tłumaczenia). Poniższy trailer pokazuje, że Codemasters nie traci czasu i promuje swój tytuł w doskonałym stylu.

Przypominamy, że GRID zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera została ustalona na 11 października tego roku. Pościgamy się, siadając za kierownicą ponad 70 samochodów, w tym 911 RSR, Ferrari 488 GTE, Ford GT40 czy Pontiac Firebird Modified

Wyścigi odbędą się na czterech kontynentach. Pojawimy się m.in. w Chinach (Szanghaj), Malezji (Sepang), Japonii (Okutama), Wielkiej Brytanii (Silverstone), Hiszpanii (Barcelona), Stanach Zjednoczonych (San Francisco i Indianapolis), Kubie (Hawana) oraz Australii (Sydney).

GRID ma się odznaczać realistycznym systemem obrażeń, który wpłynie nie tylko na wygląd, lecz również na wydajność prowadzonych pojazdów. Wyścigi wyposażono także w system „nemezis”, dzięki któremu kierowcy AI będą próbowali zemścić się na graczach np. za to, że puknęliśmy ich niby przypadkiem na zakręcie i wypadli z trasy. Do tego zobaczymy mechanikę nagradzającą umiejętną jazdę – jeśli będziemy dobrzy, otrzymamy specjalne punkty, a za nie rozwiniemy nasze konto kierowcy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: