Gran Turismo Sport

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gran Turismo Sport z patchem 1.55 i karami dla graczy. Są zawieszone konta

Deweloper aktualizuje Gran Turismo Sport i jednocześnie zmaga się z graczami, którzy ścigają się nieuczciwie.

Dzisiaj (29 stycznia) w Gran Turismo Sport pojawia się kolejny patch, oznaczony tym razem numerkiem 1.55. Choć na liście zmian zawarto jedną pozycję, jest ona bardzo ważna, ponieważ dotyczy kar za zderzenia z samochodami.

Gran Turismo Sport – patch 1.55 – najważniejsze zmiany

Tryb sportowy i poczekalnia

  • Naprawiono błąd, który sprawiał, że zderzenia z samochodami nie były karane nawet wtedy, kiedy powinno to nastąpić.

Studio Polyphony Digital informuje również, że niedawno ustalono, iż pewna liczba graczy brała udział w niedozwolonej aktywności w trakcie korzystania z usług sieciowych Gran Turismo Sport.

Na ustaleniach się nie skończyło i w rezultacie konta zostały zawieszone i ukarani nie będą mogli łączyć się z funkcjami sieciowymi Gran Turismo Sport.

Niedozwolona aktywność, taka jak oszukiwanie za pomocą bezprawnego modyfikowania plików gry, wykorzystywanie błędów w grze lub niestosowne zachowanie względem innych graczy, jest surowo zabroniona. Prosimy pamiętać, że każde konto, którego właściciel zostanie złapany na udziale w tego typu aktywności, będzie poddawane środkom dyscyplinarnym – przypomina deweloper.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się