Gran Turismo Sport: Polyphony dzieli się pierwszymi szkicami

Jeśli gra będzie wyglądać tak jak na tych obrazkach, to można ją zamawiać w ciemno.

Podczas niedawnej imprezy bożonarodzeniowej, Polyphony Digital postanowiło podzielić się kilkoma obrazkami z Gran Turismo Sport. Gra wygląda naprawdę bardzo dobrze na poniższych szkicach. Polyphony pod względem wizualnym robi świetne gry, więc mamy nadzieję, że i tym razem uda się stworzyć coś wyjątkowego.

Gran Turismo Sport zostało pokazane podczas Paris Games Week 2015. To już w sumie trzynasta gra w całej serii, aczkolwiek nie jest bezpośrednią kontynuacją Gran Turismo 6. Producent zrezygnował z dodania liczby 7 do tytułu, ponieważ Sport będzie oddzielnym tytułem.


Producent zapowiedział, że beta testy mają mieć miejsce w pierwszym, a potem w drugim kwartale przyszłego roku. Również do końca 2016 roku Gran Turismo Sport ma mieć premierę w postaci pełnej wersji.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

 • GT_Superexpert

  Wiesz. Nextgen i to nie jest gotowy produkt więc zdjęcia mogą dopieszczać ile się da.

 • GT_Expert

  Zobacz sobie na tło. Pani z siatką wygląda tak rzeczywiście, że to nie możliwe.

 • GT_Superexpert

  Snujesz dość poważne teorie, ale pamiętaj, nic nie jest potwierdzone. To nie zdjęcia z gry tylko szkice więc nie dałbym sobie ręki uciąć.

 • GT_Expert

  1: Tło to rzeczywiste lokacje, a samochody to GT Sport.
  2: W GT6 będzie nowa trasa – Autopolis. Jak widzimy, Ordonéz testuje nowy tor w deweloperskiej wersji GT6. Nie jest to Track Path Editor, ponieważ nie ma takich ścian, jak widzimy po lewej stronie. Ułożenie zakrętów idealnie pasuje do toru Autopolis. A koło tego toru będzie się mieścić nowa oddział Polyphony Digital.

17 Shares
Share17
+1
Tweet