Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gran Turismo 7 – twórcy skupią się na szczegółach. „Nie chcemy żadnych ustępstw”

Polyphony Digital mają bardzo ambitne plany na Gran Turismo 7. Deweloperzy przywiązują wagę do szczegółów i wierzą, że to dobra droga do sukcesu.

Nowa generacja otwiera deweloperom ogromne pole do popisu. Nadchodzące gry wyścigowe zapewne onieśmielą graczy przepiękną oprawą, co chętnie obiecują sami twórcy takich produkcji jak Project CARS 4.

Również seria Gran Turismo zaliczy już wkrótce wielki powrót. Kazunori Yamauchi – szef Polyphony Digital – udzielił niedawno wywiadu, w którym zdradził plany studia wobec GT7.

W Polyphony Digital zawsze dążymy za tym, co najlepsze. Nie chcemy żadnych ustępstw. Chcemy dostarczać wszystkim to, co najlepsze. To nie jest tylko mój tok myślenia, ale też wszystkich 200 pracowników studia.

W Japonii mówi się, że „boskość zamieszkuje w szczegółach” i to prawda. To, jak wiele uwagi poświęcasz najmniejszym detalom, jak to doskonalisz i jak zwracasz na to niesamowitą uwagę – to nasz styl produkcji.

– komentuje Kazunori Yamauchi, szef Polyphony Digital dla VideoGamesChronicle

Gran Turismo od zawsze słynęło ze ślicznej grafiki i przywiązania do detali. Nowa generacja konsol pozwoli Polyphony Digital na jeszcze większą swobodę w spełnianiu swojej wizji na symulator wyścigów, co z pewnością ucieszy fanów serii.

Warto wspomnieć, że GT7 zadebiutuje tylko i wyłącznie na PS5, więc twórcy nie muszą martwić się o ograniczenia starszej generacji. Gra ma celować w rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę, a dodatkowo Polyphony zadbają o wsparcie ray-tracingu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się